logo

Novinky

oddelovac
Celkem novinek: 15
obrazek_novinka_clanek

Nová galerie věnovaná makrofotografiím

06. 03. 2013 - 22:37

Otevřel jsem novou galerii, ve které najdete makrofotografie, které jsem pořídil díky svým novým makro mezikroužkům. Prozatím galerie obsahuje jen pár fotek, ale postupem času se určitě rozroste. Pokud byste měli nějaké přání nebo zajímavý nápad na nějakou makrofotografii, tak mi dejte určitě vědět a já se pokusím tento Váš nápad zvěčnit. Mrkněte na má makra.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Komentování fotografií

23. 02. 2013 - 12:36

Všechny fotografie v galerii teď máte možnost komentovat. Vyjádřete svůj názor na danou fotografii. Komentovat můžete nejen fotografie, ale i články v Tipech & Tricích. Komentáře obsahující vulgární a hrubá slova budou smazány. Tak vzhůru do komentování fotografií v galerii.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Nové nabídky, drobné změny a poděkování

03. 09. 2012 - 17:55

Nabídky byly rozšířeny o dvě nové služby. O grafickou práci a o tvorbu webových stránek. Sice to nemá spojitost s galerií, ale jsou to další činnosti, které jsem Vám schopný poskytnout, jako například: tvorba webdesignu, vizitek, log, pozvánek, letáčků, plakátů, diplomů, ale i tvorba statických i dynamických webových stránek s originálním designem a zařízení vlastní domény. Dále je na prodej 6 nástěnných fotoobrazů v EuroClip rámu většinou v rozměru 25x38cm za přijatelnou cenu (viz hlavní strana). Celá stránka má drobné grafické úpravy pro lepší působení na uživatele. A nakonec Vám chci poděkovat za pravidelnou návštěvnost více jak 200 návštěvníku denně.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Nabídka ateliérového focení

28. 01. 2012 - 19:09

Vedle prodeje fotoobrazů a focení v přírodě můžete využit i nabídky ateliérového focení. Pro začátek budete mít možnost se fotit před černým pozadím. Postupem času a obliby se prostředky určitě rozšíří i o jiné možnosti barev a provedení pozadí. Cena je stejná, jako u běžného focení mimo ateliér. Více informací najdete v nabídkách focení.

oddelovac

Fotogalerie má novou doménu!

20. 12. 2011 - 20:30

Počínaje dnešním dnem má tato fotogalerie novou doménu a to www.PetrHazdra.cz. Nejen že vypadá oficiálněji než ta minulá, ale je i lépe zapamatovatelná pro uživatele a to bylo hlavním cílem nové domény.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Důležité změny v nabídkách a článcích

14. 11. 2011 - 22:08

Obrovskou změnu můžete pocítit v případě, že budete chtít zakoupit nějaký fotoobraz. Pod každou fotografií (kromě fotografií lidí) máte odkaz na koupení fotoobrazu. Jednoduchým průvodcem si efektivně zhotovíte objednávku pro Vámi vybranou fotografii. Další změna je v sekci Tipy&Triky, kde můžete komentovat jednotlivé články Vašimi postřehy, dotazy nebo popřípadě připomínkami na daný článek. Tímto bych chtěl opět poděkovat Radku Strnadovi za inovaci a velkou podporu této fotogalerie.

oddelovac

Poděkování za zvýšení návštěvnosti.

30. 08. 2011 - 12:53

Za den 29.8.2011 návštěvnost vystoupala do příjemných hodnot, konkrétně na 155 návštěvníku za tento den. I předcházející den si fotogalerie zasloužila příjemné čislo a to 74. Ale nejvíc, kdo si tu zaslouží velký dík jste Vy, kteří navštěvujete a podporujete tuto fotogalerii.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Nový článek nová autorka

10. 05. 2011 - 22:33

Tipy&Triky jsou znovu obohaceny novým článkem, ale tentokrát od nové autorky Lucie Tobolkové, která si připravila téma o správném ořezu fotografie. Nejen, že zde máme vysvětlenou podstatu ořezu, porovnání dobré a špatné fotografie, ale i praktickou ukázku z programu pro úpravu fotek. Chtěl bych jí tímto poděkovat za zhotovení povedeného článku a podpoření těchto stránek.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Inovace galerie

05. 05. 2011 - 21:14

Galerie si zasloužila další inovaci a to konkrétně pro pohodlí uživatelů. Inovace jsou celkem dvě. První je promítání galerií, kde si může uživatel bezproblému nechat promítat fotografie z konkrétních podgalerií. Promítání každé fotografie je asi 4 vteřiny. Do tohoto promítání se můžete dostat přes odkaz, který je v každé podgalerii pod fotkami. Jako další inovaci si zasloužili konkrétní fotografie, kde si může uživatel posouvat o fotografii dál nebo naopak předchozí fotografii pomocí ikonek vedle fotografie. Doufám, že se tato inovace bude líbit a bude alespoň k něčemu dobrá. Na závěr přeji přijemné listování v galerii.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Hodnocení fotografií dosáhlo prvních rekordů

26. 04. 2011 - 18:41

Hodnocení fotografií dosáhlo prvního rekordu a to konkrétně u fotografie, kde jsou vyobrazené vybourané dveře v opuštěném statku Stihnov. Tato fotografie dosáhla jako první hranice 20ti hlasů se známkou 2,4. Dále v žebříčku hlasování fotografií je na druhém místě fotografie "Randez-vous – Vítězný oblouk v Lednicko-valtickém areálu" s 18ti hlasy a známkou 3,06 a na třetím západ slunce. Jsem rád a děkuji za všechny hlasy a doufám, že jich bude ještě víc.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Nyní můžete fotografie i články hodnotit

11. 03. 2011 - 22:57

Počínaje dnešním dnem můžete hodnotit fotografie i články. Hodnocení je založeno na stejném principu jako známkování ve škole (1=výborný, 5=hrůza). Nesmím zapomenout na velký dík Radku Strnadovi, který se hodně podílel na zhotovení kódu k této inovaci. Doufám, že toho nebudete šetřit. Takže vzhůru do hodnocení!

oddelovac

Inovace sekce Tipy&Triky

03. 03. 2011 - 16:39

Nyní je sekce Tipy&Triky inovovaná. Byl přidán úvodní text a hlavně jsou články setříděné do čtyřech kategoriích včetně výpisu všech článků. Bylo přidáno i pravé menu pro orientaci a jednoduché statistiky o článcích. Tyto statistiky byli přidány i do galerie, kde zjistíte kolik je zde celkem fotografií a kolik fotografií je v podgalerii, ve které se zrovna nacházíte.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Třetí článek v Tipech&Tricích

01. 03. 2011 - 19:15

V sekci Tipy&Triky přibyl už třetí článek, tentokrát o základním rozdělení fotoaparátů. Jako druhý článek tu je o přepalech a podpalech snímků. Doufám, že se Vám tato sekce bude líbit a bude Vám užitečná, pokud by jste měli nějakou kritiku nebo připomínku, klidně jí napište do komentáře pod článkem.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Otevřená sekce Tipy&Triky a její první příspěvek

11. 02. 2011 - 20:51

Nyní už je otevřena sekce Tipy&Triky, kde se budou přidávat různé zajímavosti nejen o fotografiích, ale i o samotných fotoaparátech a užitečných úpravách vadných fotografii. Jako první příspěvek jsem si dovolil udělat stručný přehled a význam zlatého řezu. Doufám, že se Vám tato sekce bude líbit. Přeji příjemné listování v Tipech&Tricích.

oddelovac
obrazek_novinka_clanek

Zprovozněná galerie

05. 02. 2011 - 16:46

Konečně je na těchto stránkách zprovozněná galerie. Udělal jsem výběr svých nejlepších fotografii, které zde naleznete. Galerie se bude samozřejmě postupem času obnovovat s novými fotografiemi, takže se máte na co těšit. Přeji příjemné listování v GALERII.

oddelovac

Všechny zde publikované fotografie jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další použití je možné pouze se svolením autora.

| Domů | Galerie | Nabídky | Tipy & triky | Novinky | O autorovi | Kniha návštěv | www.petrhazdra.cz | Copyright © 2010 - 2021 | Photo © Hazdra Petr | WebDesign: Hazdra Petr